Informace ze školní jídelny - platné od 12. 4. 2021 (do odvolání)

Vážení strávníci, zákonní zástupci, nezapomeňte přihlásit nebo odhlásit obědy přes internetové stránky www.strava.cz, případně mobilem 774 252 299 nebo emailem jidelna@zsduhovacesta.cz.

Všichni si řádně zkontrolujte přihlášené nebo odhlášené obědy od 12. 4. 2021.

Zaplacené obědy (přeplatek) neznamená, že máte obědy přihlášené. Na internetových stránkách www.strava.cz uvidíte v objednávkách vlevo před obědem číslo 1 ve čtverečku zaškrtnutou fajfku – přihlášený oběd. Pokud fajfka chybí, oběd je odhlášený.

Výdej oběda do jídlonosiče pro žáky, zákonné zástupce:

Při onemocnění dítěte, nebo při pozitivním antigenním testu (v týdnu, kdy má mít žák prezenční výuku, ale nakonec má absenci) je možné si první den absence odnést oběd ze školní jídelny. Oběd si lze odnést po telefonické domluvě s vedoucí školní jídelny.

Výdej oběda 11,00 - 11,10 hodin

Oběd bude vydán do našich obalů na stravu. Oběd je určen k okamžité spotřebě. Výdej proběhne u zadního vchodu (z Kostnické ulice), zazvoníte na kuchyň, sdělíte příjmení, jméno, třídu žáka a paní kuchařka Vám oběd přinese ke vchodu. Mějte zakrytá ústa a nos respirátorem, dodržujte 2 m rozestupy.

Další dny je nutné obědy odhlásit.

Z důvodu absence části personálu kuchyně nemůžeme zatím zajistit stravování dětí při distanční výuce. Děkujeme za pochopení.

Pokud dojde k jakékoliv změně, budeme vás informovat.

Děkuji, Smrčinová Renata, vedoucí školní jídelny