Informace o průběhu vzdělávání od 12.10.

Vážení rodiče,
na základě nařízení vlády dochází k úpravě vzdělávání žáků na 2. st ZŠ následovně:

V termínu: 12. 10. 2020 – 16. 10. 2020 distanční výuka (vzdělávání z domova) pro třídy VI. A, VII. A, VIII. A, IX. A

V termínu: 19. 10. 2020 – 23. 10. 2020 distanční výuka pro třídy VI. B, VII. B, VIII. B, IX. B

V termínu: 26. 10 – 30. 10. jsou prodloužené podzimní prázdniny.

Po dobu trvání této situace je uzavřený školní klub.

Odpolední výuka volitelných předmětů 9. roč. se z organizačních důvodů ruší. Tento den (čtvrtek) budou mít všichni konverzaci v Aj a výuka bude končit ve 13:30 h.

Upozorňujeme, že distanční výuka (výuka z domova) je pro žáky povinná. V případě nepřítomnosti na online výuce bude škola požadovat písemnou omluvenku od zákonných zástupců.

Prosíme žáky, aby si dnes 9. 10. zkontrolovali funkčnost svých přístupových údajů do prostředí Teams. V neděli v podvečer pak zkontrolujte, zda nemáte pozvánky na online setkání.

Jelikož způsob omezení školního vzdělávání vláda sdělila teprve včera odpoledne v médiích a oficiální informace do datové schránky přišly dnes, musíme rozložení výuky žáků doma připravit. Proto děkujeme za trpělivost.

Kolektiv školy