Vážení rodiče,

podařilo se nám pro 2. třídy a pro 3. C sehnat školu v přírodě, kde děti budou moci dokončit plavecký výcvik v opravdu velkém bazénu.

Jde o velmi dobře vybavený hotel Srní v krásné oblasti Šumavy.

Budeme mít k dispozici všechny venkovní prostory – travnaté plochy i hřiště, uvnitř budeme mít každý den k dispozici plavecký bazén a sportovní halu.

V okolí jsou krásné přírodní zajímavosti – například se vydáme na mravenčí stezku a uskutečníme cestu k vlčímu výběhu, kde budeme moci z bezpečí terasy pozorovat smečku 10 vlků.

Pobyt plánujeme od neděle 16. 6. 2019 do pátku 21. 6. 2019.

Cena je: 3 200,- Kč

Cena zahrnuje: ubytování, stravu 5 x denně, pitný režim po celý den, dopravu, využívání venkovních i vnitřních sportovišť, pojištění.

Záloha 1 500 Kč bude vybírána do 20. 3. 2019.
Doplatek 1 700,- Kč bude uhrazen do 30. 4. 2019.

Platbu můžete uskutečnit v hotovosti v pokladně školy (recepce), nebo na bankovní účet (stejný účet jako na školné – pouze do textu uveďte: ŠvP, variabilní symbol je stejný jako u školného).

Předem upozorňujeme, že pokud dítě do školy v přírodě nepojede, musí povinně chodit do školy.

Prosíme o vyplnění spodní části tohoto listu a odevzdání v recepci školy – co nejdříve, nejpozději do pátku 1. 3. 2019. O hotel je velký zájem, musíme urychleně nahlásit počet našich rekreantů.

(Návratku odevzdejte vyplněnou i v případě, že vaše dítě do školy v přírodě nepojede). Děkujeme.

Přihláška ke stažení zde

Prezentace k pobytu zde