Duhovka
Domů Fotogalerie O nás Akce Team Základní škola E-Vstupy Kontakt
Fotogalerie O nás Akce Team Základní škola E-Vstupy Kontakt

Fotogalerie z naší školky

Rozklikněte pro více fotek
DEN ETIKETY
Ve spolupráci s učňovským střediskem Václavka jsme pro děti uspořádali DEN ETIKETY. Malé děti se krásně nastrojily a prošly „kurzem slušného chování v restauraci“ Studenti pro děti z MŠ připravili slavnostní tabuli a obsluhovali malé hosty.
Výtvarný projekt AFRIKA
Tato krásná výstava vznikla v podstatě náhodou. Děti z MŠ DUHOVÁ CESTA dostaly za úkol v rámci týdenního tématu SVĚT KOLEM NÁS namalovat obraz baobabu. Byla to společná práce všech dětí na hodně velké ploše. Záměrem bylo především spolupracovat a procvičovat grafomotorické dovednosti. Nejen, že se první obraz velmi povedl, ale dětem se aktivita tak zalíbila, že se paní učitelky rozhodly v práci pokračovat. Vznikl tak celoroční projekt AFRIKA. Postupně vznikaly další obrazy, z dětí se stali opravdoví malíři a navíc se děti při svém tvoření dozvídaly nové poznatky o tomto kontinentu. Tato africká díla navíc lemují cestu nově příchozím školkáčkům k zápisu. Přinášíme Vám ochutnávku této nevšední a opravdu povedené výstavy předškolních dětí.
Výlety prostě milujeme.
Tentokrát jsme se vydali s naší třídou do Muzea čarodějnic v Kadani. Prohlídka byla krásná, zábavná a poučná. Těšíme se zase příště.
Chystáme se na zahrádku, pěstujeme semínka a bylinky.
Děláme pokusy.
Výlet do Mostu, do areálu Benedikt byl báječný a zároveň jsme se něco naučili.
Akce zaměřená na podporu předčtenářské gramotnosti byla velmi hezky připravená a pro děti zábavná.
Dnešní zdobení vánočního stromečku, byla pro nás všechny krásná událost. Děti poctivě pracovaly na ozdobách dva týdny a moc se těšily, až je zavěsíme na stromeček. Těšíme se zase příští rok.
Navštěvujeme keramickou dílnu.
Děti jsou neskutečně šikovné a tvoření je moc baví.
Masopust jsme oslavili a muší partu vytvořili.
Děti si samy tvořily kostým.