Duhovka
Domů Fotogalerie O nás Akce Team Základní škola E-Vstupy Kontakt
Fotogalerie O nás Akce Team Základní škola E-Vstupy Kontakt

Fotogalerie z naší školky

Rozklikněte pro více fotek
Všechno zlé je k něčemu dobré
Nedávná událost s rozbitým kotlem v naší mateřské škole ukázala, že vše zlé může být pro něco dobré. Nemohli jsme zůstat v našich třídách, a tak nám družina poskytla svoje prostory a my jsme se museli všichni spojit. Byla nás pořádná parta, ale ukázalo se, že děti změnu krásně zvládají. Děti spolupracovaly, hrály si, a hlavně si hodně pomáhaly. Nakonec jsme si společný čas všichni krásně užili.
Zdobení vánočního stromu v městském parku
S dětmi jsme ozdoby vyráběli, stromeček ozdobili a ještě jsme si u něj zazpívali.
MŠ Vesmír a Afrika v zahradnictví v Údlicích
MŠ Vesmír kreslí, maluje a tvoří
Překážková dráha v MŠ Vesmír
Podzimní aktivity v MŠ Vesmír
Sportovní projekt Se Sokolem do života
V rámci projektu plníme první úkoly s našimi předškoláky. Učíme se vnímat pohyb jako součást našeho každodenního života. Plyšový sokolík je náš kamarád, jeho úkoly nás moc baví a zjistili jsme, že jsme moc šikovní.
Projektový týden "Jsme všichni z jedné planety"
Děkujeme našim maminkám, které se podílely na projektových dnech. Společně s nimi jsme se tak mohli podívat do Ameriky, nebo navštívit Afriku.
Přijelo k nám divadlo
Jde to? A jak zvládáme etiketu?
Na začátku školního roku jsme s dětmi naší mateřské školy navštívili Střední školu technickou, gastronomickou a automobilní v Chomutově. Cílem bylo ukázat malým dětem, jak se správně stoluje, navodit slavnostní atmosféru, přimět je komunikovat a umět se chovat v jiném prostředí, než jsou běžně zvyklé. Středoškoláci nám profesionálně připravili slavnostní tabuli, obsluhovali děti jako v opravdové restauraci. Střední škole gastronomické tímto děkujeme za profesionální spolupráci a krásný zážitek.
Předškoláci v knihovně
Protože máme moc rádi knížky, pohádky a vyprávění, vydali jsme se s naší mateřskou školou do Městské knihovny v Chomutově, na akci s názvem "KNÍŽKY A KNÍŽEČKY". Naučili jsme se spoustu nových věcí o tom, jak to v knihovně vypadá a chodí, co všechno se zde dá dělat a zjistili jsme, že je to velká zábava. Připomněli jsme si, jak se s knihami zachází a dozvěděli jsme se, jak se v knihovně máme chovat. Určitě jsme v knihovně nebyli naposledy.
Didaktické aktivity v MŠ Vesmír
Loutkové divadlo v MŠ
Zábavné počítání v MŠ Vesmír