Domů Fotogalerie O nás Akce Team Základní škola E-ŽK Kontakt
Fotogalerie O nás Akce Team Základní škola E-ŽK Kontakt

Vážení a milí rodiče

pokusíme se Vám každý měsíc podat malé zpravodajství :o) o tom, co jsme s Vašimi dětmi celý měsíc zažívaly za dobrodružství, co všechno jsme dělaly a co už umíme. Budete tak mít přehled o tom, jak se vaše děti zdokonalují a také můžete nasbírat inspiraci, jak si třeba doma pomoci maličkostmi, které dětem moc pomáhají. Navíc můžete navázat na čas strávený ve školce a třeba s dětmi opakovat a rozšiřovat jejich nově nabyté dovednosti. Každé vyprávění bude doprovázeno fotografiemi, které si můžete stáhnout a potěšit i babičky a dědečky.

Září 2018

Prázdniny utekly jako voda a my opět startujeme nový školní rok. Moc se těšíme na dětičky a nové zážitky a objevování s nimi.

Měsíc září je ve znamení seznamování s novými kamarády. Připomínáme si pravidla, která jsme společně s dětmi vytvořili - ať už ve školní budově, venku nebo v jídelně. Připravili jsme třídy, vybavili je novými pomůckami a krásnými knihami. Moc se těšíme, jak budou děti nadšené a bude se jim vše líbit. Alespoň v to doufáme.

V tomto měsíci jsme se také rozhodli zúčastnit se krásné akce při příležitosti výročí ČR. Vypravovali jsme si o vzniku naší republiky, o objevení naší krajiny praotcem Čechem a také o státních symbolech. Hravou formou jsme si připomněli vše, co se naší země týká, zpívali jsme si hymnu. Na počest této významné události jsme s pomocí dětí vytvořili českou vlajku v nadměrné velikosti.

Doufáme, že děti doma vyprávěly a že začátek nového školního roku zvládly bez větších těžkostí. S největším úsilím se jim snažíme pomáhat, aby po prázdninách chodily do školky zase rády a s radostí.

Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na shledanou.

Rozklikněte pro více fotek
100 let České republiky